Ogłoszenia Parafialne 05.11.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

05.11.2023

 

1. W liturgii bieżącego tygodnia:

- w czwartek: Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej - święto

- w piatek: Św. Leona Wielkiego papieża i doktora kościoła

- w sobotę: św. Marcina z Tours biskupa

- w przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

 

2. W sobotę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona na Potrzeby Stolicy Apostolskiej. Po Mszy św. zapraszamy do auli pod kościołem na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

 

3.   Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

- wspólnotę Ikonopisarzy „Eliasz” we wtorek o godz. 17.00

- Braci Zewnętrznych w środę na Mszę św. o godz. 18.00

  - Wspólnotę młodzieżową „Invicta Caritas” w czwartek o godz. 19.30   - Ministrantów na zbiórkę w sobotę o godz. 11.00.  

- Dotychczasowych chórzystów jak i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w działalność chóru, zapraszamy na spotkanie w środę   8 listopada o godz. 19.00 w auli pod kościołem.

 

4. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary zbierane w Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego. Zebraliśmy 13.640 zł. Dziękujemy też za ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Taca w przyszłą niedzielę – drugą miesiąca przeznaczona na cele gospodarcze. Bóg Zapłać.

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

  

5. W minionym tygodniu odeszli do Pana: ŚP. Andrzej Pigła z ul. Kołobrzeskiej, Marian Mularczyk z ul. Rybojadzkiej, Hieronim Sacla   z ul. Trzebiatowskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.