Ogłoszenia Parafialne 07.05.2023

1. Nabożeństwa majowe każdego dnia po Mszy św. wieczornej. Apele Maryjne w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek 8 maja Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej Archidiecezji

3. W przyszłą niedzielę - 14 maja - w naszym kościele ze względu na uroczystość I Komunii św. będzie zmiana godzin sprawowania Mszy św. Msze św. będą o godz. 8.00 10.00 - I Komunia św.   12.00 - I komunia św.   15.00 i 18.00

4. Próby przed I Komunią św.:

Grupa A - w poniedziałek o godz. 19.00

Grupa B – we wtorek o godz. 19.00

5. Spowiedź dla dzieci Pierwszokomunijnych w sobotę :

Grupa A o godz. 10.00

Grupa B o godz. 11.00

6. Dziś przed kościołem Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr. 57 zbierają ofiary na sprzęt rehabilitacyjny dla naszego parafianina Bolesława Celki.

7. W sobotę 13 maja po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Różaniec Fatimski zakończony procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję przynieśmy ze sobą świece.

8. Rada Osiedla organizuje wyścig kolarski 21 maja od godz.11.00 do 18.30 w różnych kategoriach. Zapraszamy do udziału . Informujemy, że w tym czasie będzie obowiązywała tymczasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie w którym odbywa sie wyścig kolarski . Szczegółowe informacje na plakatach i stronie internetowej Rady Osiedla .

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać. W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca – taca gospodarcza

Dziękujemy także bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na daninę diecezjalną.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: Aleksander Plank z ul. Trzebiatowskiej, Bruno Kaptur z ul. Mrowińskiej i Teofil Łopaczewski z ul. Trzebiatowskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…