Ogłoszenia Parafialne 09.04.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

09.04.2023

 

   W imieniu Zmartwychwstańców, życzymy wszystkim Szanownym Gościom i Drogim Parafianom, by czas tych Świąt umacniał Waszą wiarę w prawdę o Życiu, które ostatecznie ma w nas zwyciężyć. Niech Zmartwychwstały błogosławi i obdarza licznymi łaskami Was i Wasze rodziny.

 

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję moim Współbraciom za posługę w tych dniach przy ołtarzu i w konfesjonale. W sposób szczególny dziękuję ks. Prowincjałowi za pomoc w spowiedzi, przewodniczenie Liturgii Wigilii Paschalnej i głoszenie Słowa Bożego. Braciom zewnętrznym, nadzwyczajnym szafarzom, lektorom, kantorom i ministrantom, za oprawę liturgiczną. Zespołowi „Uskrzydleni” i Panu Organiście, za oprawę muzyczną. Duszpasterstwu „Młodzi Dorośli” pod kierunkiem ks. Kamila za przygotowanie dekoracji Ołtarza Adoracji. Panom, którzy trudzili się przy przygotowaniu Grobu Pańskiego pod kierunkiem ks. Andrzeja. Niosącym baldachim, sztandary i feretrony, za udział w procesji rezurekcyjnej. Panom Kościelnym i Paniom sprzątającym świątynię za wszystkie prace przygotowawcze. Kwiaciarni „Agnieszka” za piękny wystrój w piątek Grobu Pańskiego, a dziś ołtarza. Wszystkim za wszelkie dobro i wszystkie gesty życzliwości serdecznie dziękujemy.

2. Jutro (poniedziałek) drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. będziemy sprawowali o godz. 8.00, 9.30,11.00, 12.15 i 18.00.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie sprawowana każdego dnia o godz. 15.00. Przygotowuje nas ona do uroczystości Miłosierdzia Bożego którą będziemy przeżywali w przyszłą Niedzielę, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym dniu dodatkowa Msza św. będzie w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.

4.   W piątek przypada Święto Chrztu Polski. W tym dniu z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

5. Duszpasterstwo „40 plus” zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19.00

  6. Spowiedź dla dzieci Pierwszokomunijnych w sobotę :

         Grupa A o godz.10.00         

        Grupa B o godz. 11.00       

6.  Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

   Dziękujemy także bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na daninę diecezjalną. Koperty do zabrania są na stoliku z tyłu kościoła.

          

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.