Ogłoszenia Parafialne 15.01.2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

II Niedziela Zwykła

15.01.2023

 

1. W dniach od 18 do 25 stycznia obchodzimy w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan

2. Zgodnie z zaleceniem Ojca Świętego Franciszka oraz zachętą Konferencji Episkopatu Polski, w III niedzielę zwykłą, dnia 22 stycznia 2023 roku, wraz z Kościołem Powszechnym będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego. Ojciec Święty zaprasza wszystkich wierzących aby w tę właśnie niedzielę, podczas liturgii podkreślić cześć, jaką Kościół oddaje Słowu Pana.

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na Radio Emaus

4. Dnia 25 stycznia kończymy zaplanowaną kolędę w naszej parafii. Z planu ze względu na chorobę księdza wypadły dwie ulice: Fromborska i Elbląska. Kolęda u mieszkańców tych ulic będzie 26 stycznia. Parafianie, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym terminie oraz wszyscy pozostali nie ujęci w planie kolędy, będą mogli zapisać się na dodatkową kolędę, w taki sam sposób jak w ubiegłym roku tzn. wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia można składać wypełniając kartę zgłoszeniową – są one wyłożone z tyłu kościoła, lub poprzez stronę internetową naszej parafii gdzie jest specjalna zakładka .

5. Spotkanie grupy „Duszpasterstwo 40 plus” w piątek . Godzina zostanie podana później.

6. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 16.00 a w sobotę o godz. 15.00. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących ulic:

Poniedziałek : Warpnowska, Izbicka, Charzykowska, Człopska

Wtorek : Gorzyńska, Darłowska, Kwidzyńska

Środa : Malborska, Czechowska, Rybojadzka, Lemierzycka

Czwartek : Owczarska, Ownicka, Muszkowska

Piątek: Sułowska, Nowokramska, Połczyńska, Karlińska, Suliszewska

Sobota : Santocka, Chodzieska

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg zapłać !              

                    

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

 

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.