Ogłoszenia Parafialne 11.12.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

III NIEDZIELA ADWENTU

11.12.2021r

1.   Zachęcamy do uczestnictwa w Roratach sprawowanych dla młodzieży i dorosłych w dni powszednie o godz. 6.30, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2.  Poświęcone opłatki na stół wigilijny są do nabycia przy figurce MB Fatimskiej, także świece wigilijne Caritasu: mała w cenie 10 zł duża 20

3. Po Mszy św. zapraszamy na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY zorganizowany przez Smochowicką Pomoc Sąsiedzką.Cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc podopiecznym Smochowickiej Pomocy Sąsiedzkiej. 

4.   Tak jak w poprzednich latach, dziś w naszym kościele akcja „MIODEK” – można nabyć słoiczek miodu z prywatnej pasieki. By zwróciła się cena rynkowa ofiarowanego miodu, minimalna cena za słoiczek to 10 zł. Uzyskane ze sprzedaży środki przeznaczone będą  dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Kiekrzu.

5. Na spotkania w tym tygodniu zapraszamy:

Młodzież klas 8 przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania:

Grupa A - poniedziałek godz. 19

Grupa B - wtorek godz. 19 . Oba spotkania w auli pod kościołem. 

Młodzież klas 7 przygotowującą sie do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w środę o godz. 19 w kościele 

Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej zapraszamy na Mszę świętą roratnią o godz. 17, a po niej na katechezę:

Grupa 1 w poniedziałek

Grupa 2 we wtorek  

Wspólnotę młodzieżową „Invicta Caritas” w czwartek o godz. 19 w auli. 

Akcję Katolicką w poniedziałek na Mszę św. godz.. 18.00

 6. Przed nami kolejna edycja akcji „Podziel się Wigilią". Wraz z wolontariuszami Smochowickiej Pomocy Sąsiedzkiej zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szczególnej zbiórce. Chodzi w niej o podzielenie się potrawami wigilijnymi i świątecznymi z potrzebującymi. Będziemy wdzięczni za każdy nawet najdrobniejszy gest. Prosimy, aby dania przekazywane były w słoikach lub innych opakowaniach bezzwrotnych. Poza gotowymi daniami prowadzona będzie również zbiórka żywności trwałej.Terminy zbiórek:- żywności trwałej - niedziela 18 grudnia w godz. 10:30-13:00 oraz 17:00-18:00- gotowych dań wigilijnych oraz żywności trwałej - czwartek 22 grudnia w godz. 17:00-19:00

7.  Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę gospodarczą i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg zapłać !                  

                    

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana: ŚP. Grzegorz Łanoszka   z ul. Polanowskiej, Zbigniew Ciara z ul. Oleckiej i Marta Szafrańska z ul. Nowokramskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.