Ogłoszenia Parafialne 17.04.2022

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

W imieniu Zmartwychwstańców, życzymy wszystkim Szanownym Gościom i Drogim Parafianom, by czas tych Świąt umacniał Waszą wiarę w prawdę o Życiu, które ostatecznie ma w nas zwyciężyć. Niech Zmartwychwstały błogosławi i obdarza licznymi łaskami Was i Wasze rodziny.

 

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję moim Współbraciom za posługę w tych dniach przy ołtarzu i w konfesjonale, ks. Rafałowi za głoszone w ciągu całego Triduum Słowo Boże. Braciom zewnętrznym, nadzwyczajnym szafarzom, lektorom, kantorom i ministrantom, za oprawę liturgiczną. Chórowi parafialnemu, Zespołowi „Uskrzydleni” i Panu Organiście, za oprawę muzyczną. Duszpasterstwu „40 Plus” za przygotowanie i prowadzenie adoracji w Wielki Piątek. Duszpasterstwu Akademickiemu pod kierunkiem ks. Tomasza za przygotowanie dekoracji Ołtarza Adoracji. Panom, którzy trudzili się przy przygotowaniu Grobu Pańskiego pod kierunkiem ks. Andrzeja. Niosącym baldachim, sztandary i feretrony, za udział w procesji rezurekcyjnej. Panom Kościelnym i Paniom sprzątającym świątynię za wszystkie prace przygotowawcze, Dziękuję panu Krzysztofowi Kruszka za wykonanie iluminacji świetlnej Grobu Pańskiego. Kwiaciarni „Agnieszka” za piękny wystrój w piątek Grobu Pańskiego a dziś ołtarza. Wszystkim za wszelkie dobro i wszystkie gesty życzliwości serdecznie dziękujemy.

2. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar jakim jest nowy pulpit przewodniczenie i rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za nowy świecznik pod paschał.

2. Jutro (poniedziałek) drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. będziemy sprawowali o godz. 8.00, 9.30,11.00, 12.15 i 18.00.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie sprawowana każdego dnia o godz. 15.00. Przygotowuje nas ona do uroczystości Miłosierdzia Bożego którą będziemy przeżywali w przyszłą Niedzielę. W tym dniu dodatkowa Msza św. będzie w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.

4. Spotkania w tym tygodniu:

- Wspólnota „Eliasz” we wtorek o godz. 17.00

- Duszpasterstwo „40 plus” we wtorek o godz. 19.00

- Wspólnota „Józef” i Duszpasterstwo Akademickie we wtorek o godz. 19.00 

5. Próby przed I Komunią św.     

w środę 20.04.22 , godz. 19.00 – kl. 3 A i B   

w piątek 22.04.22 , godz. 19.00 – kl. 3 C i spoza SP 57

 

6.  Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.

Dziękujemy także bardzo serdecznie wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na daninę diecezjalną. Koperty do zabrania są na stoliku z tyłu kościoła.

         

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

 

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.