Ogłoszenia Parafialne 27.03.2022

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 27.03.2022

1. Rozpoczęliśmy wielkopostne rekolekcje, które poprowadzi ks. Artur Traczewski CR, dyrektor Ośrodka Rekolekcyjnego w Radziwiłłowie. Nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas wszystkich Mszy św. niedzielnych, oraz od poniedziałku do środy     o godz. 8.00, 18.00 i 20.00. Nauki dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będą w poniedziałek dla klas 8 o godz. 19.15 i we wtorek dla klas 7  o godz. 19.15 Zaplanujmy sobie czas, aby mieć możliwość uczestniczyć w tym świętym czasie przygotowującym nas do Świąt Wielkanocnych.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkiego Postu:

Droga Krzyżowa - w piątek : dla dzieci o godz. 17.00   dla dorosłych godz. 18.30 .

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedzielę o godz. 17.00 

3. W tym tygodniu przypadają : pierwszy piątek i sobota miesiąca

- w I piątek po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe. Dodatkowa Msza św. o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi św. w tym dniu od godz.16.00   Kancelaria w tym dniu czynna tylko przed południem

- w I sobotę o godz. 7.30 różaniec, o 8.00 Msza św. wynagradzająca, a po niej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

4 Z posługą sakramentalną do zgłoszonych chorych udamy się w sobotę po godz. 9.00

5. Bezpłatna poradnia prawna będzie w środę od godz. 18.00 do 20.00 w biurze parafialnym

6. Wspólnotę Żywego różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.00   7. Wzorem lat ubiegłych w przyszłą niedzielę będziemy gościli przedstawicieli Fundacji „Wspólnoty Burego Misia” im. Bogdana Jańskiego, prowadzonej przez Zmartwychwstańca ks. Kube Marchewicza CR. Przed kościołem będzie można zaopatrzyć się w produkowane w ich gospodarstwie wiktuały, szczególnie znane już sery. 

8. Paschaliki Caritasu na stół wielkanocny są do nabycia przy figurze MB Fatimskiej. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na Caritas Archidiecezjalną

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Serdeczne „Bóg Zapłać”.

Tradycyjnie w Wielkim Poście prosimy o pomoc w zapłaceniu Daniny Diecezjalnej. Koperty na Daninę są wyłożone z tyłu świątyni na stoliku. Można również złożyć ofiarę przelewem, zaznaczając, że jest to Danina Diecezjalna

      

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Stanisław Barański z ul. Pniewskiej, Andrzej Fabian z ul. Puckiej i Halina Kuligowska z ul. Trzebiatowskiej. Pomódlmy się o dar nieba dla nich. Wieczny odpoczynek…

 

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.