Ogłoszenia Parafialne 10.10.2021 r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021

 

1. W  tym tygodniu:

- we wtorek święto - rocznica poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej

- w czwartek - Dzień Edukacji Narodowej

- w piątek - Światowy Dzień Dziecka Utraconego. Ten symboliczny dzień służy dla uczczenia pamięci dzieci nienarodzonych i zmarłych tuż po porodzie. Specjalna modlitwa w intencji rodziców, którzy w różnych okolicznościach utracili swoje dziecko będzie w tym dniu o godz. 19.00 w kościele parafialnym pw. Św. Antoniego w Poznaniu - Starołęce

2. Dzisiejsza niedziela to XXI dzień papieski. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera edukację dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.

3. Przypominamy, że w naszym kościele Nabożeństwa Różańcowe dla dorosłych codziennie po Mszy św. wieczornej, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

4. We wtorek 12 października, w czasie nabożeństwa różańcowego dla dzieci o godz. 17.00, będzie poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

 6. Na swoje spotkania zapraszamy:       

- Służbę Liturgiczną - w sobotę – lektorzy godz. 10.30  ministranci i kandydaci na ministrantów godz. 11.00   

  - Scholę szkoły podstawowej – w niedzielę godz. 10.00    

  - Kandydatów do bierzmowania:

  kl. 8 : A i B - w poniedziałek 11.10.2021 o godz. 19.00 w auli pod kościołem.

Klasy 7 w czwartek 14.10.2021 o godz. 19.15 – w auli pod kościołem. Spotkanie organizacyjne  

- Duszpasterstwo Akademickie we wtorek 12.10.2021 o godz. 19.00 na plebanii

 - Wspólnotę Przyjaciół Radia Maryja w poniedziałek 11.10.2021 po Mszy w. wieczornej 

7. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Michała Szlachciaka CR – misjonarza pracującego Bułgarii. Ks. Michał będzie głosił Słowo Boże na każdej Mszy św. i zbierał ofiary do puszki na wsparcie misji w Bułgarii.

 8. W naszej parafii mamy drużynową 14 Poznańskiej Drużyny Wędrowniczek „Skrzydła”. Druhna Ola Graczyk, wraz z całą drużyną zaprasza do dołączenia do ich grona. Kim są wędrowniczki? To dziewczyny w wieku od 15 do 20 lat,które znajdują w harcerstwie pole do samorozwoju i przygody. Organizują między innymi : wyjazdy w góry, biwaki rowerowe, służbę, obozy, żagle, morsowania, dyskusje filmowe i ciekawe spotkania.Kontakt z drużynową Olą -nr. telefonu 696 329 292 

9. Z tyłu świątyni wyłożone są kartki na wypominki miesięczne i na dzień 2 listopada. Proszę je zabrać do domu, czytelnie wypisać i zaznaczyć godzinę lub wpisać datę modlitwy. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii. Prosimy nie wrzucać wypominek do skarbony.!!!

10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę i poprzez przelewy na utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.                      

Nr konta parafialnego 09 1090 1346 0000 0000 3400 3198.

Parafia Księży Zmartwychwstańców PW. imienia Maryi Copyright © 2012 All right reserved.